Kronika
2013-01-13

W niedzielę Chrztu Pańskiego bracia klerycy z seminaryjnego zespołu BIEDACZYNA kolędowali na spotkaniu opłatkowym organizowanym w Austrii dla tamtejszej polonii.

Sakra bpa Nila Łuszczaka
2013-01-12

Dnia 12. stycznia br. w Soborze Katedralnym w Użgorodzie (Ukraina) odbyły się święcenia biskupie jednego z naszych współbraci - o. Nila Łuszczaka.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Termin oddania prac magisterskich
2013-01-07
Imieniny br. Karola
2013-01-06

Dnia 6. stycznia swoje imieniny obchodzi br. Karol Piela.

Z tej okazji chcemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia radości i pokoju oraz wielu łask Bożych w posłudze, którą podejmujesz każdego dnia. Niech przykład życia św. Franciszka i Klary nieustannie pobudzają Cię do jeszcze wierniejszego zaangażowania w życie według rad ewangelicznych zaś Niepokalana Dziewica niech wyjedna Ci drogi bracie łaskę świętości.

Z darem modlitwy.

Kolęda w DPC
2013-01-06

Tradycyjnie 6. stycznia po korytarzach i celach naszego domu przejdzie brać franciszkańska celem poświęcenia miejsc pracy, nauki i wypoczynku.

Imieniny br. Baltazara
2013-01-06

Dnia 6 stycznia w święto Objawienia Pańskiego swoje imieniny zakonne obchodzi br. Baltazar Maloila. 

Niech będzie to dla Ciebie drogi bracie okazja, by spojrzeć w przeszłość z wdzięcznością, w przyszłość z optymizmem, by teraźniejszość uczynić piękniejszą. Św. Franciszek, którego wzór życia realizujesz niech wyprasza Ci potrzebne łaski.

Z darem modlitwy.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II
Trzej Towarzysze
Prowincja Św. Franciszka
Opactwo w Szczyrzycu
Prowincja Św. Jadwigi
Opactwo w Wąchocku