Kronika
Przerwa świąteczna
2013-03-27

Przerwa świąteczna trwa w dniach 27.03 - 6.04.

Imieniny br. Dyzmy
2013-03-26

Data 26. marca to szczególny dzień dla br Dyzmy Gula. Wszak świętuje swoje imieniny zakonne.

Niech będzie to dla Ciebie Drogi Bracie okazja, by spojrzeć w przeszłość z wdzięcznością, w przyszłość z optymizmem, by teraźniejszość uczynić piękniejszą. Św. Franciszek, którego wzór życia realizujesz niech wyprasza Ci potrzebne łaski.

Z darem modlitwy.

Imieniny o. Boguchwała Orczyka
2013-03-18

Dnia  26. marca świętujemy imieniny o. Boguchwała Orczyka.

Drogi Ojcze życzymy, by Osoba Jezusa Chrystusa każdego dnia stawała się pobudką do zawieszania poprzeczki coraz wyżej, by życie stawało się nieustannym wzrostem ku świętości. Zaś św. Franciszek, Klara oraz patron naszego seminarium św. Bonawentura staną się wzorem wplatania teorii w praktykę oraz przykładem wierności podjętym ideałom.

Z darem modlitwy.

Imieniny ojców Tacjana Wójciaka oraz Cyriaka Wrzodaka
2013-03-16

Dnia 16. marca swoje imieniny obchodzą ojcowie Tacjan Wójciak oraz Cyriak Wrzodak          .

Z tej okazji chcemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radości i pokoju oraz wielu łask Bożych w posłudze, którą podejmujecie każdego dnia. Niech przykład życia św. Franciszka i Klary nieustannie pobudzają do jeszcze wierniejszego zaangażowania się w życie według rad ewangelicznych zaś Niepokalana Dziewica niech wyjedna Wam Drodzy Ojciowie łaskę świętości.

Z darem modlitwy.

Imieniny br. Łazarza
2013-03-14

Data 14. marca to szczególny dzień dla br. Łazarza Kałaczyńskiego. Wszak świętuje swoje imieniny zakonne.

Niech będzie to dla Ciebie drogi bracie okazja, by spojrzeć w przeszłość z wdzięcznością, w przyszłość z optymizmem, by teraźniejszość uczynić piękniejszą. Św. Franciszek, którego wzór życia realizujesz niech wyprasza Ci potrzebne łaski.

Z darem modlitwy.

2013-03-09

Dnia 9. marca na Górze Św. Anny odbędzie się konferencja pt. „NaProTechnologyTM w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania, efekty”, organizowana przez Dom Pielgrzyma na Górze Św. Anny oraz Fundację Evangelium Vitae.

Prowincja Św. Jadwigi
Parafia Panewniki
Opactwo w Wąchocku
Bernardyni
Prowincja Michała Archanioła
Prowincja Św. Franciszka